אודות

אודות

שמי טל ואני מהנדס חשמל ובעל תואר מאוניברסיטת תל אביב. בין היתר העברתי את קורס התכנות בשפת C למהנדסים כעוזר הוראה בפקולטה להנדסה.

מאוד אוהב ללמוד וללמד ובעל תשוקה אינסופית לטכנולוגיה וחדשנות. הנני מתעניין בתכנות מגיל צעיר מאוד.

אני סבור שבעולם שלנו היום שהוא מלא בקדמה וחדשנות היכולת לדעת לחשוב היא הכרחית. מעבר למיומנויות שתלמדו בקורס, הכלי החשוב ביותר שתקחו מכאן הוא לדעת כיצד לחשוב. החשיבה הייחודית היא מה שמייחדת את האדם והיא זו שמובילה להמצאות חדשות, ליצירתיות ולקדמה.

לאחר אין ספור שעות וימי עבודה והשקעה אני גאה להשיק את קורס התכנות בשפת C שהוא יחיד מסוגו. בקורס זה הושקעה מחשבה רבה כיצד להנגיש את הנושא המורכב של תכנות לכל אדם.

הקורס מתחיל בלימוד העקרונות הבסיסיים בתכנות ובמהלכו תתמודדו עם פרויקטים, תרגילים ובעיות מורכבות מעולם התכנות.

קורס תכנות יחיד מסוגו –

כאמור, הקורס מיועד לכל אדם שמעוניין ללמוד תכנות.

בפרט, הקורס מיועד לתלמידי תיכון שמעוניינים ללמוד תכנות על מנת להתקבל ליחידות טכנולוגיות בצבא או לסטודנטים באקדמיה שמתקשים בקורסי התכנות.

כמו כן, הקורס מעניק למשתמש היכרות מקיפה עם עולם התכנות ולכן הוא יכול לסייע למתלבט הצעיר ששוקל אם להתעסק בתחום. הידע הנרכש וההיכרות עם הבעיות השונות בתכנות תסייע למתלבט להבין אם הוא חפץ בלימודי תכנות.

יתרונות בקורס שלנו לעומת המתחרים –

1. בכל זמן ומכל מקום – כל תכני הקורס זמינים עבור המשתמש 24 שעות ביממה! תוכלו לגשת לתכני הקורס בכל זמן ומכל מקום. הקורס זמין עבורכם במחשב, בטאבלט ובמובייל.

2.   כסף – עלות הקורס שלנו נמוכה ביחס למתחרים. קורס תכנות מקיף עשוי לעלות לפחות פי עשרה מהמחיר המוצע כאן. המשתמש יזכה בתכנים מעולים ובקורס מקיף תמורת מחיר נמוך מאוד ביחס למתחרים.

3.  למידה לצד תרגול – מעבר ללמידה העמוקה והמשמעותית של תכני הקורס, הקורס מכיל תרגילים רבים ליישום החומר הנלמד לצד סרטוני פתרון. כמו כן, הקורס מכיל פרויקטים מסכמים לתרגול נוסף, העמקה ויישום של החומר שנלמד בכל נושא.

4.     קורס מקיף – הקורס מתחיל בלימוד העקרונות הבסיסיים ובמהלכו לומדים לעומק ובאופן יסודי את כל הנושאים החשובים וההכרחיים למתכנת הצעיר. בסיום הקורס, המשתמש עשוי לדעת תכנות ברמת אקדמיה וכן ברמה של שאלות לראיונות עבודה בתעשיית ההייטק.

הצטרפו עוד היום! נתראה בקורס!

 

manhattan, monitor, binary-3866140.jpg
man, adult, businessman-1459246.jpg

מדיניות פרטיות, תקנון ותנאי שימוש מצורפים. אנא קראו את המסמכים בעיון טרם השימוש באתר.